» Poradna » Ostatní

Televize

Dobrý den,mám prosbu spíše dotaz. Máme tv od značky technika a je to pár dní co se nám sama zapína. Tata něco zmačknul asi ale neví co. Nevím jak to mám vypnout. Děkuji Saparová

Odpovědi na otázku

Napiš, jaký typ to je (opiš to z nějakého štítku nebo z návodu k použití). Zkus taky vypnout televizor ze sítě (vytáhnout zástrčku ze zdi).V návodu k použití se nic nepíše? Jestli ten televizor je v záruce, zkus ho reklamovat. Nevěřím, že by se ten televizor porouchal a nedalo by se s tím nic dělat jen kvůli tomu, že tata něco zmačknul, to spíš vidím na chybu SW. Měl jsem něco podobného, po dvou reklamacích mi vrátili peníze.https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php

Na takuto trolersku otazku, je len jedna odpoved: Daj tatu pod hypnozu a v tomto stave sa ho spytaj co “zmačknul”.

Jestli je to zapínání pravidelně ve stejnou dobu, tak tam bude nastavené automatické zapínání. Možná by mohla pomoct obnova výchozího nastavení, jestli tam nějaká taková funkce je. Samozřejmě bych doporučil kouknout se do manuálu, což moc lidí nedělá.

Tovární nastavení to umí, je to v menu myslím pod položkou Instalace