» Poradna » Ostatní

Televize Thompson s Android TV se nezapne

Dobrý den, mám televizi Thompson 55ud6426, ukázalo se mi že se něco aktualizovalo pak se seknul obraz a s ním celá televize a sama se restartovala, ale už nenačetla, pořád dokola jen spuštěcí obrazovka ale dál se nechce zapnout, neví někdo jak dát přes ovladač do biosu popřípadě nouzového režimu nebo jakýkoliv jiný zpusob jak dát tovární nastavení? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Pokial mas moznost, tak ju vrat v 14 dnovej lehote. Ta znacka bola smejd uz za sociku a nic sa nezmenilo.

Ja s touto značkou mám dobré vzkusenosti a televizí už mám přes rok

Tahle značka už žádné dobré jméno dávno nemá. Dnes už neznamená vůbec nic, lepí se na laciné čínské krámy.

NESOUHLASÍM,TV THOMPSON MÁME JIŽ 15 LET,PŘED TÝDNEM JSME KOUPILI JEŠTĚ JEDNU A TENTOKRÁT S ANDROIDEM A ZASE SPOKOJENOST!!!!

Není, právě že se do nastavení nijak nedostanu, televize mi jen načítá spuštění androidu ale nic víc

Nemůžu se dostat do nastavení, televize jen stále načítá spuštění androidu ale nic víc.co stím.Televize jsem vypnul několikrát od sítě.

TWL. Vždyť píše jasně, že mu to nenabehne a ty mu pošleš návod, kde se má v menu vrátit do domu, následně nastavení atd. Chápeš že mu nenabehne TV?

Dobry den,Nam sa prave stalo to iste. Ako ste to vyriesili?Dakujem 😉

Nijak, musel jsem dat na reklamaci a schvalili mi ji takze mely by i vam.

Ok, dakujem za info, ideme reklamovat aj my. Pekny den 😉

U Philips tv s android tv když by byl problém se startem tak zkusit vytáhnout šnůru ze zásuvky a počkat cca 10minut a poté znova připojit do zásuvky, info z návodu. Rozdíl ve startu je poznat. Po vytažení ze zásuvky je boot delší a startuje systém od začátku. Pokud je zapnutí tv přes dálkáč tak tv startuje o hodně kratší čas, asi je tv v nějakém uspaném stavu.