» Poradna » Ostatní

Televize technika

Dá se sehnat setobox na televizi technika model 40 904 a dled fhd ss 14 děkuji

Odpovědi na otázku

Settopboxy mivaji svoje DO. Tvojim muzes akorat zap a vyp zvuk

Není to setobox, ale set-top box a je úplně jedno, co máš za televizi. A kromě toho je slušnost pozdravit, když někam vlezeš.

Pavlina tam ma vic nedostatku. Nepta se jen zdeluje realitu a za to ze nebudem mit vyhrady dekuje

Díky za informaci. Sice nic takového nepotřebuji, ale je dobře, že se dá sehnat.