» Poradna » Programy

Televize online - problem

Ahoj, libi se mi tato stranka s tv tv.nejvic.info ... ale mam problem, kdyz pustim tv po chvilce se mi sekne cele pc, kde je problem? Neprehriva mi to grafiku ?

Odpovědi na otázku

Vzhledem k tomu, že mě to přehrává v pohodě bude problém na tvé straně.
Zkusil bych odinstalovat VLC player a nainstalovat tu jejich verzi 1.0.0 znovu.

Žádný "problém" nemá, jde, jako mnohokráte předtím, o reklamu na pochybný web...
"Upozornění bylo odesláno."

Já mám stejný problém, konfigurace PC:
CPU: Intel Pentium 200 MHz
GPU: 3Dfx Voodoo Banshee 16MB PCI
RAM: 64 MB

Dobrý den rád bych se vás zeptal, mám LG smart Tv prohlou při zapnutí mi jen svítí červeně kontrolka ale nejde mi vůbec zapnout prostě jen svítí kontrolka i když je zaplá v zásuvce a v ovladači problém není.Můžete mi poradit ?