» Poradna » Ostatní

Televize nemůže najít herní sluchátka přes bloetooth

Prosím, máme velký problém, syn má Play Station, dostal teď herní sluchátka na voicechat, zn. GMB audio Kyoto (tato sluchátka přes bloetooth naše mobily bez problému najdou). Potřebujeme je připojit ale k televizi (Sony Bravia XF75) a ta je ve stavu vyhledávání nechce najít. Nenajde ani naše mobily, které v té chvíli mají zapnutý bloetooth. V čem je zakopaný pes?

Odpovědi na otázku

Sony Bravia XF75 je celá řada modelů.. tak se ta Vaše určitě nejmenuje.Pokud má opravdu BT tak tady je návod na připojení sluchátek..https://helpguide.sony.net/tv/faep1/v1/en/04-06_01.html

Mobily najít nemůže, protože ty se "netváří" jako sluchátka.