» Poradna » Mobily

Televize najednou přestala hrát

Zdravim, televize dnes přestala z ničeho nic hrát, ztratila signál a jediné co napíše je následující: “Proces ověřování mezi vašim přijímacím zařízením a modulem se nezdařil. Obraťte se prosím na help desk a uveďte následující kód - 17Bohužel v tomhle nejsem nijak znalý a proto nevím kam přesně se obrátit či co dělat.. televize je LG, model teď přesně nevím, karta od skylinku připojená přes externí krabičku Díky za možné rady.

Odpovědi na otázku

Na té kartě, resp. na smlouvě se Skylinkem je kontakt na podporu. Máš zaplacené? Někdy je třeba kartu "na dálku" reaktivovat.Zkus kartu párkrát vyndat -zandat, může být špatný kontakt nebo hnutá.

Dobrá, vyzkouším to a případně napíšu

Zavolal jsem na skylink a problém vyřešen, díky za radu

Díky za radu bys nejlépe vyjádřil tím, že bys napsal, čím to bylo - pro poučení příštích generací. Ona je to totiž slušnost.

Já přeletěl nadpis očima a četl jsem "Televize najednou přestala lhát". To by bylo něco. Musím si pořídit silnější skla. ☺