» Poradna » Mobily

Televize na hraní

Zdravím mohl by mi někdo doporučit televizi na hraní pc her do zhruba 18 tis ?

Odpovědi na otázku

FHD nebo 4K ?

Nejspíše FHD. 4K je moc na hraní.

4K je hodně na konzole možná, protože jsou slaboučké.K PC.. na tu vzdálenost.... je 4K akorát

Telku neodporucam, monitory maju podla mna omnoho kvalitnejsi obraz.Vzdy ak som pripojil PC k TV, ostrost bola dost biedna, ako keby si videl "duchov"Navyse hry maju vacsinou velmi dynamicky rychlo sa pohybujuci obraz a neviem, ci bezna TV je na taketo druhy obrazu vhodna..Nech ma doplni niekto, kto sa venuje monitorom a parametrom LCD panelov.Dakujem.

Jistě že monitor bude vždy lepší volba. Ale také o mnoho dražší v poměru velikost/cena. Je otázka jak zvládá televize inputlag.

Skôr niečo podobné ako tento monitor , ale to potrebuješ aj kvalitnú GK : https://www.alza.sk/34-lg-34uc87m-curved-ultr... 34" už má svoje čaro .

a dalekohled k tom :D Obrazovka 34" na kterou se díváš ze 3m je hodně malá.

Televize na hraní ? SONY...

Nějaký konkrétní model ? :)

Takže nikdo nic ? :/

kup si elektrický vláček, ten je na hraní lepší než nějaká plastová bedna (televizor)

P.S. k odpovědi mě samozřejmě evokoval titulek dotazu "Televize na hraní"

Řekl bych že tituly jako witcher 3 atp se na velké obrazovce bude hrát skvěle. A nepotřebuji k tomu odezvu 5m/s. A pokud se najde nějaká televize s dobrým inputlagem, tak si troufám říct že se vyrovná monitoru.

jak by řekl klasik "nic nepochopil"

Neptal jsem se zde na názor jedince o hraní na televizi. Žádal jsem o radu jakou televizi vybrat. Takže se prosím zdržte komentáře, pokud nemáte žádný návrh co koupit. Děkuji

Dá sa toto povedať aj jednoduchšie ? Problémom je ovládanieHry pre Smart TV systémy sú jednou z oblastí, ktorú ešte čaká búrlivý vývoj. Nebude to tak dlho trvať a televízory ako také sa stanú jednoduchými hernými konzolami. Samozrejme, náročných hráčov neuspokoja, tí však majú iné možnosti. Občasných fanúšikov digitálnej zábavy však dokážu nadchnúť a zaujať na celé hodiny.Pozorne čítať hlavne prvú vetu od odborníkov.

Teď už vím proč se prodavači tak dementně ptají: 1) Kam tu televizi chcete? a) do pokojíka b) do kuchyňky c) na WC2) A na co budete koukat? a) na telenovely b) na seriály c) na akční filmy3) Nebo snad budete na ní hrát hry? a) na konzoli b) na PCTo mě připomíná 6 stejnech hadrů a každej má jinou nášivku použití:1) Hadr ma kočku2) Hadr pod kočku3) Hadr vedle kočky4) Hadr na ocas kočky5) Hadr pod ocas kočky6) ...

Nejspíš naštvaný prodavač televizí......

videl som TV ktore neboli plazmove, pripojene k PC, a mali vypaleny obraz zo statickych obrazov. Neviem ako je to mozne.Islo o samsung.Na zriedkave hranie konzolovych PS3 pouzivam poslednu 50" NeoPlazmu od panasonic ktora bola vyrobena (skoncila vyroba plaziem). Nemozem si stazovat, je to vyborne, ale nejaku strategiu by som na tom hrat nedokazal, boleli by ma oci.Silne doporucujem si to rozmysliet a pozriet PLS alebo IPS monitor lepsej kvality/znacky, zrak mas iba jeden a pohodlie so zameranim na detail je dolezite.