Televize LG nepozná externí HDD

Ahoj, moje TV LG 47LM660S nepozná nový ext. HDD WD Element 2T.Prostě to napíše, že je chyba souboru nebo složky, a HDD nenajde. Moje starší HDD to pozná normálně. Tento nový WD je USB 2.0 kompatibilní, formátován na NTFS (jako starší disky), ale TV ho nevidí :(Neví někdo, jak to pořešit?Moc díky.Petra

Odpovědi na otázku

Externi napajeni, nebo z USB..?

Ve specifikaci TV by mělo být uvedeno jaké max. velikosti disků jsou podporovány.Obávám se, že 2T disk je příliš velký...

2T: tím myslíš 2TB nebo 2.5TB? 2TB by měl ten televizor ještě zvládnout, ale 2.5TB už je mimo specifikace.Firmware televizoru jsi aktualizoval?