» Poradna » Ostatní

Televize k PS4 do 7000,-

Ahoj,budu si kupovat PS4 a rád bych k tomu dokoupil i TV do pokoje.Požadavky:Cena do 7000,-Rozlišení FULL HDUhlopříčka 80cmNa netu jsem našel 3, mezi kterými vybírám, ale moc tomu nerozumím a nejsem schopný říct, která je nejlepší. Budu rád, když mi doporučíte nějakou s kvalitním obrazem pro hraní her na PS4.1. http://televize.heureka.cz/philips-32pfh4309/2. http://televize.heureka.cz/samsung-ue32h5030/3. http://televize.heureka.cz/lg-32lb561v/Jedná se o značku Philips, Samsung a LG, budu moc rád, když mi někdo z Vás poradí s výběrem, samozřejmě můžete navrhnout i jiný model.Děkuji

Odpovědi na otázku

Na obraz se jsi podívat do krámu. Žádné funkce nepotřebuješ (bude to prakticky jen jako monitor), takže nic jiného řešit nemusíš.

V krámu stejně všechny 3 nebudou, takže to neporovnám. Právě proto píšu dotaz, jestli někdo nemá zkušenost nebo aspoň neví, která z těchto značek je na TV nejlepší.

Nikdo nebude mít doma všechny 3 a každý ti doporučí svoji značku. Takže stejně nic kloudného nezjistíš. Stejně tak když si přečteš uživatelské recenze, kde se v 99% případech dozvíš, že je skvělá, že má skvělý obraz atd. Lidé si kupují TV většinou po x letech, kdy ta stará je už tak v háji, že vedle ní vypadá skvěle úplně cokoliv. A málokdo v prvotní eufórii napíše něco negativního (negativy z lásky k nové věci stejně ani neuvidí).Takže na chvalozpěvy bych se vykašlal. Spíš se podívej na negativní komenty. Pokud se v nich nějaká špatná vlastnost často opakuje, asi ji to fakt mít bude. Pokud se negativy budou točit jen okolo funkcí a ovládání, tak ti můžou být fuk. Pokud bude často pomlouván obraz, zbystři.