» Poradna » Ostatní

Televize Hitachi

Nedávno jsem potřebovala přeladit kanály a od té doby se mi televize sama od sebe vždy ve 3 hodiny v noci zapne. Nevím zda jsem něco na ovladači nezmáčkla a toto samovolné zapínání nenastavila a nebo je to spíše nějaká závada televizoru.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci. A váš dotaz zní?

TV se patrně v uvedenou hodinu pokouší z TV signálu stáhnout aktualisaci firmware. To se pochopitelně u nás v signálu nenachází a tak to po pár minutách vzdá a zase se vypne. Mělo by to jít zakázat v nastavení.

Díky moc za radu, skutečně jsem měla nastaveno automatické vyhledávání aktualizací. Po deaktivování to již nedělá.

Se podivej do manualu - ti[puji, ze jsi zapla automaticke vyhledavani novych kanalu..?