» Poradna » Ostatní

Televize GoGEN nejde zapnout

Dobrý den, televize gogen tvl 37884 nejde zapnout jenom problikne kontrolka na televizi a nic. Včera ještě po nějaké době se zapnula, ale dnes nic. Zkoušel jsem i vypojit ze zásuvky na delší dobu a zase zapojit, ale nejde. Zkoušel jsem ji zapnout i přímo na televizi, ale pořád nic. Prosím poraďte. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Vypadá to na vadný zdroj televize. Případně jiné součástky

dobrej den chi se zeptat moje dite mi zablokovalo tv gogen na ovladaci to chce pome pin bohuzel ho neznam dekuji muzete mi poradit

Dobrý den mám dotaz na TV DOGEN nejde zapnout jenom bliká kontrolka prosím můžete poradit

Kontrolka pri zapnutí svieti ale obraz ani zvuk nič prosím o radu tv GoGen