» Poradna » TV, audio a video

Televize do kuchyně

Dobrý den, hledám vhodnou televizi do malé kuchyně : úhlopříčka max. 20", s internetem, televize bude proti oknu , sledovací vzdálenost necelé 2 m.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Pokud má být proti oknu, tak ji tam vůbec nedávej, bude k ničemu, protože na ní nebude nic vidět. Jinak doporučuji mrknout do jakéhokoliv většího eshopu, všechny mají solidní filtr podle parametrů.

A proč hledáš televizi v PC poradně?

"s internetem" - to jako myslíš Smart TV?Ono obecně malých televizí moc není, vyfiltruj si to na Heuréce podle úhlopříčky a uvidíš, co se vůbec dá koupit.

20 palců takovou neznám

neznám takovou, sháním delší dobu, jsou jen 22 palců

Nechceš mrknout na nějaké monitory s TV..?Sice od 24", ale třeba se vejde...https://www.alfa.cz/index.php

19"https://www.datart.cz/televize-sencor-sle-1963t... Ale není smart. Jedině pak třeba nějaký Android box do HDMI...

Mám tablet v magnetickým pouzdru a když se chci na něco dívat v kuchyni, tak ho pověsim na ledničku.

Jenže "jana Saily" prešel na vyšší level, TV i v hodinkach.