» Poradna » Mobily

Televize blbne...

Dobrý den , mám dotaz. Před Vánoci jsem zakoupil novou televizi Samsung UE43NU7472 138 cm (55") a občas blbne jako kdyby měla špatný signál. Hlavně teda programy typu Nová a Prima..Kabelové

Odpovědi na otázku

Připojení. Dříve jsem měl LG a u té tento problém nebyl. Děkuji

Díky za oznámení. Tak teď ještě ten dotaz.

Díky za info a co my s tím?

To vypadá na reklamaci. Zajel bych ji reklamovat.

Dekujeme za info, chces se i na neco zeptat?

Co takhle dotaz na poskytovatele kabelovky?

Posledni dobou je to tu samy Lukas. A jeden dotaz inteligentnejsi jak druhy...

Ahoj,ta tv má zjevně pokročilou umělou inteligencia neustojí ty s..čky co tam dávají...Zapátral bych, zda tato funkce dá v menu tv vypnout;pak si budeš moci užít kvalitu vysílání nerušeně...JInak nezbývá než reklamovat.

To nebude televizí u tebe doma,ale tím,co ty televize vysílají. Třeba na ČT je signál kvalitní. To bude Ulicemi a Ordinacemi,kterým ani signál,že by jsi na něj mohl svítit,ti nepomůže.

No chtěl jsem se zeptat čím to muže byt, když před tím to bylo v pořádku??

Možná zhoršením signálu

ale no tak, nebudme na něj hned zlí:) měl jsi nějakou televizi předtím? ta to dělala nebo ne? máš vše dobře zapojené? zkus zavolat ti na kabelovku, zda nemají nějaký problém. Jak se to mimochodem celé projevuje? Co je to za kabelovku? Prostě zkus to trochu rozepsat případně... Ale moc nepočítej, že ti zde někdo poradí, protože správný postup je zkontrolovat zapojení a obrátit se na poskytovatele služby

Blbej signál nebo vadná TV, nižší citlivost tuneru.

To je tim, ze jsi 43" televizi natah na 55". Jak jsi to udelal? Mlatil jsi do toho kladivem jako na rozklepávanej nejtek?

"zakoupil novou televizi Samsung UE43NU7472 138 cm (55") a občas blbne ..."občas blbne autor, Samsung UE43NU7472 je 108 cm (43").Skontroluj, co si vlastne kupil.

Vzhledem k tomu, že tazatel je Lukáš, je tak 90% pravděpodobnost, že si z nás dělá pr.el. Denně je tu minimálně jeden obdobně stupidní dotaz od "Lukáše".