Televize - nejde

Z názvu je problém jasný. Ale není problém jen s jednou... V bytě máme 2 televize a nejdou obě. Je tam jen zrnění.Takže problém nejspíš nebude na naší straně. Máme podezření, že pro náš kraj (ústecký) měnili nějaký tuner či co.Nevíte v čem by mohl být problém a jak ho odstranit?

Odpovědi na otázku

Tak ten problém odstraň na druhé straně

Málo info, přibliž jak vede signál do tv

UPC

Odpoj na chvíli káble a zapoj. Doporučují to

A co zavolat technika z UPC?

To u UPC dělává když do něčeho drbou, dycky doporučí viz odkaz, aby to nebyl marný výjezd technika, ten se platí. Kdyby udeřil blesk a nefungovalo po rest je zavolání na místě. Já posílám SMS

DTV nezrní ta ohlásí že nemá signál, zrní analogTV. AnalogTV již nevysílá.Nepřepnul vám nějaký vtipálek TV na analog?

V Ústí majo i UPC. Analog se dá u nich chytat.

Jedná se o výpadek UPC, Teplic, Bílina, Lovosice, Most .....atd. Oprava v pozdních nočních hodinách

"Vážení zákazníci,v tuto chvíli se potýkáme s výpadkem služeb digitální televize v lokalitách:BÍLINA, DUCHCOV, DĚČÍN, LITOMĚŘICE, LOVOSICE, TEPLICE, ÚSTÍ NAD LABEM, JÍLOVÉ, ŽATEC, KRUPKA a CHLUMEC, z důvodu překopnutého optického kabelu. Online sledování televize přes Horizon Go je dostupné, stejně tak funkce zpětného zhlédnutí.V lokalitě DUBÍ, KOŠŤANY evidujeme výpadek všech služeb.Aktualizace: technici jsou na místě, kde došlo k překopnutí kabelu a probíhají opravy. Přesný čas opravy zatím není stanoven. Děkuji za vaší trpělivost.David - UPC"