» Poradna » Web a internet

Telefony

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s touto stránkou a jestli tam nejsou podvodníci ... http://www.bestbuy.com/site/olstemplatemapper.jsp Uvažoval jsem o koupi tohoto telefonu, ale příjde mi to jako šibalská stránka

Odpovědi na otázku

+ si samozdrejme nezapomen pripocis clo + dan, ktero budes muset zaplatit.

Hlavně se to vůbec cenově nevyplatí.

Tak pokud se jedná o telefon přímo z odkazu, tak mě tak napadá a to se Vám vyplatí? Cena 750$ nebo 150$ + dvouletá smlouva s operátorem? Takže objednat do ČR je totální blbost.