» Poradna » Programy

Telefonu na dobierku a jej rizika

Chcem kupit iPhone 3g 8b od jedneho chlapika kory byva na druhej strane slovenska. Dohodli sme sa ze ho od neho kupim dobierkou cez postu. Lenze bojim sa toho ze ked otvorim na poste balicek bude v nom pokrceny papier. Co v takom pripade mam robit? Poculi ste uz o takom pripade?
Prosim poradte mi.
Dakujem

Odpovědi na otázku

Někdy je výhodnější si připlatit za nový z kamenného obchodu.

Ano, to je bezna praxe podvodniku. Cihla, nebo nejaka stara knizka misto iphone. Kolik lidi uz se nachytalo. Potom se s tim muzes akorat tak jit vyfotit a oznamit to policajtum, jaky jsi udelal skvely obchudek.