» Poradna » Ostatní

Telefonní sluchátko ke zvukové kartě

Pro telefonování po Internetu bych potřeboval ke zvukové kartě připojit místo reproduktorů a mikrofonu něco, co bude vypadat jako telefonní sluchátko a bude asi také tak složité na obsluhu. Náhlavní souprava se sluchátky pro občasné použití nevyhovuje. Netušíte, zda to někdo vyrábí?

Odpovědi na otázku

Hama vyrábí jako příslušenství k handsfree také telefonní sluchátko - konektor je standardní jack 3.5, složité na obsluhu je to asi tak jak píšeš, jen je trochu subtilnější a dražší (okolo 400.-). Možná to půjde jinde sehnat levněji. www.hama.cz