» Poradna » Mobily

Telefon

Čaute,chtěl bych si pořídit nový telefon s androidem do 18K. Rozhoduji se mezi s9+ a asus zenfone5z. Co byste mi doporučili? Klidně i nějaký jiný (google pixel 3XL ne, ten má hnusný výřez)Díky

Odpovědi na otázku

Kup si co chceš, proč by to měl někdo rozhodovat za tebe? Spíš si požadavky a pak se v nějakém seriózním shopu naklikal filtr a vyber si, který se ti bude líbit. V podstatě s žádnou ze zavedených značek neuděláš chybu. A upřímně, pokud si neumíš vybrat sám, tak je to úplně jedno. Tady nikdo nemá všechny ty telefony, aby je mohl objektivně srovnat a bude ti cpát svoji oblíbenou značku. A i kdyby se dokázal od toho odtrhnout, stejně ti to bude prd platné, protože co je dobré pro něj, nemusí být dobré pro tebe a naopak.

Protože tě neznám, doporučil bych ti, aby sis vybral sám. A nejlépe osobně na prodejně.

Kdyz na to mas zaplat si poradce. Ale ne tady TEČKA