» Poradna » Mobily

Telefon Sony Xperia nebo LG? Poradíte?

Ahoj,potřebovala bych poradit s výběrem nového mobilního telefonu.Zatím mám Sony Ericsson K770i. Naprosto mi vyhovuje, má vše, co potřebuju, ale začíná zlobit.Tak se poohlížím po novém. Na netu jsem si nakonec vybrala dva, které se mi zdají zajímavé jak z pohledu výdrže baterie, tak vybavení.Požadovala jsem:autofocus,LED diodurozlišení foťáku nejméně 3 mega pixelyjavabluetoothnavíc, aby měl wifi, gps.Tlačítkové už se nějak nedělají, takže bohužel na výběr jen dotykové. Buď LG E610 Optimus L5neboSony Xperia MiroKterý mi poradíte? Nějak se nemohu rozhodnout.Díky za rady. A hezký den všem.

Odpovědi na otázku

Tu L5tku už mám 2 měsíce a za ty peníze co jsem do ní dal mohu doporučit.Přečetl jsem několik recenzí a nekteré byly pro jiné proti ,ale já mohu doporučit.