» Poradna » Mobily

Telefon si dělá co chce

Je možné aby telefon který zamčený leží predemnou na stole sam volal 112?

Odpovědi na otázku

možné je leccos:https://mobil.idnes.cz/zavirovany-myphone-classi... ale když nevíme ani typ telefonu, tak nemá smysl tu nic moc řešit.

Přestaň hulit

Už před delší dobou jsem přestal ;)

Ale následky máš dodnes :D

Kup si Aligatora a budeš mít klid.

Není, pokud ti do něj nenatekla voda. V takovém případě může dělat ledasco.

Telefon je lenovo a1000 android 5.0 no vodou to není v tomto případě

V tom případě jedině závada dotykové vrstvy. Ale musela by být hodně specifická, aby to zrovna spustilo volání 112.

dnes znovu :D mám to dávat na reklamaci nebo bude hodne vadit když jim to sem tam zavolá ? :DDD

Hodně nevadí, když jim to sem tam zavolá. Záleží jak hodně bude tobě vadit pokuta až 200 000 Kč za opakované zneužití linky (bez smajlů).

Al ti dal odkaz na článek tak se jim řiď, je tam i postup co s tím

Ty šuline:-

A jak přesně to probíhá? Telefon leží zhasnutý na stole a najednou se rozsvítí a začne vytáčet 112?

B

jsem pičusjkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljkljklj,

ano AS

Jsem potrat hehe