» Poradna » Mobily

Telefon se neustále resetuje

ZdravímVčera večer se mi z ničeho nic vypnul telefon a když jsem ho zupnul, naskočí akorát logo Google a telefon se zase restartne.. a pořád dokolaMám nexus 5x, zkoušel jsem nahrát některé starší systémý a pořád nicnapadlo mě že zkusím hard reset, nebo nahraju přes twrp nějakou jinou romku, ale když nahraju nějakou custom recovery (twrp), tak mě to tam stejně nepustí, porád jen restarty.. už si nevím rady, nezná někdo nějakou fintu? předem dík.

Odpovědi na otázku

Vyhodit.

Po koupi novýho mobilu se mi to taky dělo, vyřešil jsem to továrním nastavením, od té doby se to neděje.Ale možná se ti do telefonu dostal(nějakým záhadným způsobem)vir.Zkus ho dát do rukou odborníka, snad ti pomůže.V nejhorším ho jdi reklamovat, no.