» Poradna » Mobily

Telefon se nechce zapnout

Zdravím, mám nový mobil, včera koupený. Poprvé se mi zapnul sám při instalaci SIM, normálně fungoval. Následně jsem ho vypnul a dál nabíjet, cca u 90 % jsem ho chtěl zapnout, obrazovka zčernala, telefon nereaguje. Nechal jsem ho na nabíječce delší dobu, ale stále nic, svítí pouze dioda nabíjení, mobil bez reakce. Zkoušel jsem držet tlačítko delší dobu i reset pomocí tlačítka power a zvýšení hlasitosti (i variantu se snížením)

Odpovědi na otázku

Aktualizace, cca po 20vterinsch držení tlačítka power na vteřinu zhasne červeně svítící nabíjecí dioda a následně se opět rozsvítí.

To je evidentně na servis, případně pokud je z eshopu, vrátit a koupit jiný.