» Poradna » Mobily

Telefon se dá nabíjet jenom ve vypnutém stavu

Zdravím mám takovou otázku jestli se s tím někdo taky nesetkal popřípadě jak to vyřešil . Asi 4dny z5 se mi vylilo v batohu pití přímo na mobil tak sem ho nechal rozebranej vysušit a teď sem ho zapl vše jde jak má až na to že jde nabíjet jen ve vypnutém stavu Děkuji za všechny rady ;)//upraven titulek dotazu z nekonkrétního "USB"//

Odpovědi na otázku

Nabíjet ve vypnutém stavu a nebo koupit novej mobil.

Proč se příspěvek jmenuje "USB", když je o nabíjení telefonu?

Treba se nachlastal zdirkou usb

Když jsi ten mobil rozebral, tak jsi ho vypláchl alespoň pod tekoucí teplou vodou? Nejlépe v destilce? A ještě lépe po vypláchnutí ve vodě ho ještě propláchl v IPA? Pokud ani jedno...co to bylo za pití?