» Poradna » Mobily

Telefon při zapnutí určitých aplikací zamrzne černá obrazovka Nutné vyjmutí...

Nutné vyjmutí baterie.Telefon mám půl roku.Je to Sencor Element P5500.Je dobře výkonný. Ale po zapnutí her nebo aplikace Facebook se telefon zmrazí nereaguje na dotyk, spodní tlačítka,+ a - volíme,vypínací tlačítko prostě nic.Musím vyndat baterku.Root mám ale dělalo to i přes rootem.Obnovení továrních dat nepomohlo.Místa v mobilu je dost,víry v něm nejsou.Fakt potřebuju pomoct.Protože když se vám to stane 10 krát za den tak to naštve.Záruku už mi neuznají protože mám jemně prasklý displej. Dotyk funguje bezvadně.UPOZORŇUJI ŽE TELEFON TO DĚLAL UŽ PŘED ROOTEM A PRASKLÝM DISPLEM.

Odpovědi na otázku

Pokud je telefon v záruce, lze ho reklamovat, i když má rozbitý displej. Záruka se v tomto případě vztahuje na všechny komponenty mobilu kromě displeje.

Pokud mas root je dobre mit instalovane toto. https://play.google.com/store/apps/details

Co mam urobit ked sami zamrzol mobil element senkor p470 prosim nutne