» Poradna » Mobily

Telefon nereaguje

Ahojky chtela bych se zeptat mam samsung Galaxy s6 .krasne fungoval.Vcera jsem ho na noc vypla a dnes rano uz jsem ho nenastartovala ani nejevi znamky na nabijecce, nereaguje ani dioda na nabijeni.Nevite co s nim muze byt?Mohla by to byt baterka?Hodne jsem si na nej zvykla.A jsem z toho hodne smutna.Dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

Zkus jinou nabíječku. Pokud je to telefonem, někdy pomůže jej rozebrat a odpojit na chvilku baterii.

Ahoj Romane, diky za odpoved .zkousela jsem i jinou nabijecku/nabijecka normalne funguje jak na jiny telefon i na powerbanku.

Ju jinak s6 neni jednoduchy oddelit baterku od telefonu.😑to neni ze odkryjes zadni kryt.a das nabijecku na stranu.tphle rozeberes skoro cely tel/koukala jsem se na video🤔