» Poradna » Mobily

Telefon nenabija.

pri pripojeni nabijačky mi tel. napíše:nabijačka pripojena,bateria sa nenabija,čo s tým?

Odpovědi na otázku

ten telefon, který píše: "nabiajčka pripojena, bateria sa nenabija" bych chtěl vidětZkusit jinou nabíječku, připojit do pc

Tak já som na tom tak tiež rovnako..akurát sa mi stala taká vec že sa mi strašne dlho nabíja mobil aj keď ho mám 4hod na nabíjačke stále mám 2 percentá neviem s čím to bude alebo čo ale akurát som si objednávala novú baterku hádam to bude tým ak ste sa s takýmto niečím stretli aj vy budem vďačná za pomoc. :P