» Poradna » Mobily

Telefon mi neustále píše že mám propojené účty xiomy a nejde nic ani vypnout

Telefon mi nefunguje píše mi že jsou propojeny dva xiomi účty ani v servisu si neví rady ..

Odpovědi na otázku

Dik za info

Děkujeme za informaci. Akorát nevíme, co je to xiomi.

Tak sa snim babri a ked sa vybije baterka, tak sa hadam vypne.

Není potřeba čekat, až se vybije baterka, každé android zařízení jde natvrdo vypnout on/off tlačítkem, stačí ho podržet >10 sekund.

Zkoušel jste resetovat telefon do továrního nastavení? (Btw, toto je problém většiny android zařízení - výrobce přidává věci, se kterými nejde nic dělat a jenom obtěžují uživatele) Případně nahrát custom ROM by mělo pomoct. Telefon jste koupila jako nový nebo někde v bazaru. Je možné, že kdyby byl z bazaru, tak že se předešlý majitel neodhlásil a nebo, že je telefon kradený. Jinak už nevím co.