» Poradna » Mobily

Telefon LG - o jakou závadu se jedná

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně závady telefonu. Jedná se o tento tel.:https://www.czc.cz/lg-l40-cerna/149234/produkt(Btw vím, že je na dnešní dobu už nemoderní, ale to je mi jedno, to neřeším.) Problém je toto: dám tel. do nabíječky a místo toho, aby se začal nabíjet, tak jen v pravidelných intervalech problikává takový větší obrázek baterky téměř přes celou obrazovku. Obrázek baterky je jakoby "prázdná baterka" - není to takový ten styl, že se jakoby "naplňuje" jako při funkčním normálním dobíjení. Pak když tel. zapnu, jen problikne logo výrobce a pak hned zase jako doposud problikává ta prázdná baterka. Displej je normálně ostrý. Ještě bych doplnila, že celé to vzniklo tak, že v tel. ve vteřině najednou prasklo a pak černá obrazovka. A od té doby toto.Tak bych se chtěla zeptat: je možné , že je to spíš jen nějaká banalita typu, že stačí koupit novou baterii nebo nabíječku? Nebo už to odešlo úplně? Díky

Odpovědi na otázku

Tak s jistotou to na dálku nikdo neřekne, ale vypadá to opravdu na baterku.