» Poradna » Mobily

Telefon lenovo nebo sony ericsson

Dobrý den, chci se zeptat zda má někdo zkušenosti z telefonemLenovo K3 note yellownebo telefonem Sony Ericsson u1 satio.Který z nich by jste mi doporučili.draví Majka

Odpovědi na otázku

Vážně chceš v roce 2015 kupovat šrot se Symbianem?

o to jestli má mobil simbiam nebo android mi tolik nejde.

pokud opravdu uvažuješ o telefonu, jehož systém byl tragickej už v době vydání a v současný době je několik let po smrti, tak ti není pomoci...

telefon sony Ericsson je pořád dobrý, ale tenhle typ už zastaralí, jedině jestli je nový nebo repasovaný s 24 měsíční zárukou , tak bych do toho šel, já ho repasovaný koulit před rokem a půl a funguje dodnes bez problémů.tady je adresa kde se dá sehnat http://www.nejlevnejsimobily24.cz/products/sony-ericsson-u1...

Tak to by ti mali o to ísť!