» Poradna » Mobily

Telefon jako Handsfree

Ahojpotřebuju nějakou aplikaci na telefon s androidem která mi udělá z telefonu handsfree...Takže aby to fungovalo takhle... mám telefon ve kterem je simkarta a druhy ktery nemá gsm signál.. ale to je jedno zkráka potřebuju to aby když bych zapnul nějakou aplikaci na telefonu který nemá sim a naťukal tam číslo tak aby to přes bluetooth začalo volat z toho druhého telefonu.Snad to je pochopitelné :D a díky za rady :)

Odpovědi na otázku

AirDroid?

nefunguje mi volani nebo-li neni tam ta funkce

Na to zapomeň, telefon nemá BT profil HF, takže takto fungovat neumí.

kromě toho že to nepůjde by mne zajímal praktický účel těchto kejklů... nestačilo by ti BT sluchátko s mikrofonem?

kdyby jo tak to neřeším

Každopádně ti sluchátko bude muset stačit, protože telefon takto prostě fungovat neumí a je to omezení hardwarové, takže to žádná appka nevyřeší.

Porid si nejake solidni chytre hodinky. S nima lze snadno vytacet lidi kolem sebe po telefonu stejne jako ten tvuj navrh s druhym telefonem.