» Poradna » Mobily

Telefon Honor 4C - já slyším, druhá strana ne.

Dobrý den, asi před 14 dny mi začal blbnout telefon..Když mi někdo zavolá, normálně mu to vezmu, tak já dotyčného slyším ale on mě ne..prostě ticho..To samé když někomu volám já, prostě mě neslyší. Sms mi normálně fungují a volání přes messenger mi také funguje normálně, což mi přijde divné. Může to být SIM kartou? Nebo máte nějaký jiný důvod a stalo se vám to už někomu? Mobil: Honor 4CDěkuji."Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."

Odpovědi na otázku

1. Vyzkoušet sim kartu v jiném telefonu - předpokládám, že tam to bude fungovat normálně2. udělat reset telefonu do továrního nastavení - mělo by pomoct (pozor, smažou se data)