» Poradna » Mobily

Telefon do 6000kč

Nemohu si vybrat mezi těmito čtyřmi telefony, mohly by jste mi prosim poradit jaky by byl asi nejlepší? chchi velký displej, rychlost,a kvalitní fotky...1.Sony Xperia ultra z2.Sony Xperia M4 Aqua3.Huawei P8 Lite4.Meizu M2 Note 16GB

Odpovědi na otázku

Na mobilmania si půžeš prohlédnout fotky z konkrétních mobilů.Také tam jsou podrobné recenze na mobily.Sám mám sony satio a fotky jsou parádní.

Ani ten nejlepší mobil nebude mít foto jako tento základ:Nikon COOLPIX L840 černý + pouzdrohttps://www.alza.cz/nikon-coolpix-l840-cerny-... a zoom (optický) je z říše snů. Kostičky nejsou zoom a vše "na ruce" nemáš.

kvalitní fotky u mobilu je tak trochu eufemismus pro lidi, co o focení něco ví... Pokud chceš něco jako fotozápisník, tak mobil poslouží, pokud máš na focení větší ambice, přiber normální kompakt, bude to o několik tříd lepší.