» Poradna » Mobily

Telefon do 6000 Kč

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem smartphone. Chci si koupit mobil do 6000 Kč a potřebuji aby měl co nejlepší výkon, podporoval LTE na frekvenci 800 Mhz, měl FullHD o velikosti alespoň 5" a 8jádrový procesor o frekvenci 1300Mhz nebo 4jádrový o frekvenci 2000Mhz s 2GB RAM (Nejlépe 3GB/4GB), na výdrži baterie, nebo na foťáku mi až tak nezáleží.

Odpovědi na otázku

a proč potřebuješ osmijádrový procesor a 3 nebo nejlépe 4GB RAM ?Víš proč to vlastně chceš ? 3-4 GB RAM je u androidu úlet a zbytečnost která akorát tak zužuje výběr modelů (a za 6000 )

3-4GB nepotřebuji, jen by to bylo pěkné, 2GB RAM mi budou stačit, jestli víš máš dobrou zkušenost s telefonem těchto parametrů, tak ještě napiš :)

Honor 7 Lite

Plný souhlas,mám ho cca 3 nedělě a maxi spokojenost.Taky doporučuju Honor 7 lite PS:Jestli se pro něj rozhodneš,tak mysli na to,že potřebuje NANO sim kartu.Já to zjistil až doma a musel sem se vrátit do t-mobilu,aby mi udělali nano simku (v předešlém Honoru 3C byla micro sim)