» Poradna » Ostatní

Telefon do 3000,-

Dobrý den,Mamce dneska ukradli telefon, chce koupit nějaký do 3000,-. Poraďte nejidealnejsi variantu. Hraje nějaké diamanty, občas něco vyfotí a používá ho převážně na sms a volání. (Dotykový s Wi-Fi)Doteď měla Xiaomi redmi 4A

Odpovědi na otázku

Tak ať si ho koupí zase, případně Xiaomi 5A

Koukal jsem, ze za 2500,- je 6A 16Gb a za 2800,- 6A 32Gb.

Dokonce už 6A. Pokud je na Xiaomi zvyklá, tak není co řešit.

jj, nejspíš je i zvyklá na MIUI, takže se bude cítit jak doma.

JackBrno má pravdu vem tenhle a neprohloupíš https://www.alza.cz/xiaomi-redmi-6