» Poradna » Mobily

Telefon do 3000,-

Ahoj přátelé,Vybírám telefon pro děti, klukovi 12 let, dceři 14 let. Limit je 3 000 ,- za tel. A hlavně ne OS windows.Kluk na tom chce mít aplikace, zahrát si nějakou hru. Dcera naopak hry hrát nebude, ale chce se na tom fotit. (volání i sms u obou samozřejmostí).Co by jste mi doporučili, nejlépe tak, aby oba měli stejný a aby byl v barevné kombinaci: ON (černý tel.), ONA (bílí tel.).Zatím jsem našel tyto dva, napadá vás něco lepšího? nebo který z nich. Děkuji1.http://www.czc.cz/lenovo-a536-cerna-backcov... 2. http://www.czc.cz/doogee-y100x-nova-bila/17...

Odpovědi na otázku

Tak ty první dvě sra.čky ani náhodou.... Lenovo by šlo - sice nemá LTE ale jinak ano

Zopo ZP330.

"Co by jste mi doporučili, nejlépe tak, aby oba měli stejný a aby byl v barevné kombinaci: ON (černý tel.), ONA (bílí tel.)."Tak "bílí" určitě neseženeš

Absolutně mimo téma pane dokonalý. Každý dělá chyby a myslím, že tvůj komentář je úplně mimo mísu. :)

HUAWEI Y5 White HUAWEI Y5 Black