» Poradna » Mobily

Telefon - upozornění Limit systému souborů

Ahoj na mobilu mi přišlo upozornění Limit systému souborů. Neví někdo co s tím?//"Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány."//

Odpovědi na otázku

Víc informací tam nebylo?

Asi stahuješ/kopíruješ něco velkého? Pokud to máš na paměťovou kartu, určitě ji máš na FAT32. /vzhledem k tomu, že jsi nebyl schopen/a sdělit konkrétní info (značka/model telefonu + zda máš/používáš kartu), lze se toto jen domnívat.

To upozornění přišlo při čem? Nebo myslíš, že tady je věštírna?

Zdravím, upozornění systému android "Limit systému souborů: V telefonu bylo vytvořeno příliš mnoho souborů. Aplikace mohou přestat správně fungovat a telefon se již nemusí spustit. Zálohujte všechna důležitá data." Mám samsung J5 2017, zobrazilo se mi to už před měsícem, vše jsem zálohovala a obnovila tovární nastavení. Používám pamětovku,takže vše co jde mám uložené na ní, ale ted se mi to objevilo znovu, takže jsem z toho dost na prášky. Pamět telefonu je brzy plná. Nevím, co s tím.