Telecom podporuje SPAM !

Konečně mi to docvaklo!Komu chodí spam na adresu @quick.cz , asi si všimnul, že v rubrice příjemce je řada abecedně po sobě jdoucích adres @quick.cz. To vypovídá o tom, že spammer nemá náhodně získané adresy. Dnes jsem volal na infolinku Quicku a ptal jsem se proč Quick nemá antispamový filtr jako ostatní provideři. Dostal jsem radu ať si pořídím placenou e-mailovou schránku @iol.cz, která antispam má. Z toho nelze než vyvodit, že ten spamový bordel ve Quicku má na svědomí sám Telecom.

Odpovědi na otázku

a dáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááál? co s tim jako hodlas delat?

Pokud budes sbirat e-mailove adresy, nasbiras jich desitky tisic, setridis si je podle domeny a jmena a budes posilat maily treba po 50 adresach v jedne zprave, dostanes se presne ke stejnemu vysledku.