» Poradna » Ostatní

Tel.číslo

Měl jsem na mobilu nepřijatý hovor z čísla které začíná trojčíslím 999 xxx xxx.Po zpětném vytočení je stále obsazeno a už se nikdo neozval.Neví někdo co je to za předvolbu ? 999 jsem ještě neviděl.Dík

Odpovědi na otázku

mne pri reklamacii monitoru prisla sms kde bolo miesto cisla napisane ACER. Tak mozes pocitat aj s sms , kde cislo budu same 9 a naspat sa nedovolas.

Najdi si na www.ctu.cz číslovací plán a tam uvidíš, pro jaké účely je volačka 999 vyhrazena. Víc ti poradit nemůžu.