» Poradna » Mobily

Tel. do 20.000 Kc

Zdravim.Chci se zeptat, jaky telefon byste mi doporucili do 20.000 Kc. Bude vyuzivan hlavne na praci (maily, zpravy...) a obcas nejaka nenarocna hra.Hlavne chci aby byl vykonny, co nejlepe iPhone, protoze jsem nedavno koupil Mac a celkove prechazim na iOS.Dekuji za navrhy.

Odpovědi na otázku

Jinými slovy hledáš iPhone do 20k. Tak se podívej na iPhony do 20k a máš jasno hned. Ono jich zase tolik nebude (když vynecháš doprodej těch starých) a barvu si snad vybrat dokážeš ne?

jsem si taky říkal, že Apple nikdy neoplýval velkým počtem modelů, tak co vlastně chce vybírat, když chce Apple a má daný rozpočet

Do 20k ?Nemáš na výběr 1 ks SE ))))))))).Když máš na Maca máš i 35k na 12 PRO max :').

No prave ze Mac dosti ztencil moje konto 😀

když nemáš na banány tak nekupuj opici.

A on ti někdo držel pistoli u hlavy, že jsi musel kupovat MAC? Každopádně když už ses rozhodl pro ekosystém Apple, tak holt budeš muset kupovat iPhone, aby to dávalo smysl a využil jsi plně možnosti. Takže máš výběr velmi snadný, prostě se podívej, jaký nejlepší iPhone můžeš koupit do 20 tisíc a máš vybráno, nic lepšího ti tady nikdo nevymyslí.

Způsob jeho myšlení s rozhodnutím k přechodu na iOS a v souvislosti s finančními možnostmi je více než "marný". Pokud by se NORMÁLNĚ rozhodoval (a ne, že je to "kůůl" a trendy), tak by si před tímto zamyslel/prošel:- výhody/nevýhody jednotlivých OS + jestli je změna opravdu nutná- zda iOS ke své "práci" skutečně potřebuje- vyhledal jednotlivé zařízení dle HW a jejich cenové relace- teprve až pak posoudil stav svých finančních prostředků v souvislosti s pořízením- závěrem přijal rozhodnutí V tomto případu se tak evidentně nestalo. Koupí si MAC a pak "škudlí" na telefonu. Kdyby postupoval a přemýšlel (viz výše), jeho dotaz do poradny by byl naprosto zbytečný.P.S. To je ten dnešní styl myšlení/jednání, tzn. "snaha" věci řešit od konce místo od začátku, rozumový přístup na základě faktů/skutečností nahradilo emoční rozhodování, o příčinách a důsledcích ani nemluvě. Dle mých zkušeností a postřehů je toto a tento jen další v řadě.

ono to sa lahko povie tomu, co ma prehlad o celom ekosysteme. Avsak clovek co do toho nevidi si kupi telefon. Potom zisti, ze je vhodne kupit aj notebook, hodinky, reprak... Uceny totizto nikto zneba nespadol + veci sa vyvijaju + apple je kompatibilny len sam so sebou, snad by si nechcel aby sa dal reprak pouzivat s inym ako apple zariadenim

- nikdo učený z nebe nespadl....souhlas.- pokud nevím/nemám informace a mám/chci přijmout rozhodnutí, tak podkladů a info pro jejich přijmutí je plný NET....stačí vyhledat a studovat... tak to mám nastaveno a vždy se vyplatilo. - jestli už měl předtím iPhone a teď to dorazil MACem + chce upgrade telefonu... máme přísloví: 2x měř, 1x řež. Na podstatě mnou uvedeného v předchozím to nic nemění.- poslední "+ části věty" jsem nějak neporozuměl....samozřejmě že ne a nechtěl...ale to je detail. -

apple robi bluetooth reprak ktory nejde pouzivat s lubovolnym bt zariadenim. Zakazal by som im ten vyrobok predavat

Jo takto.. moje nevědomí v souvislostech... o "repráky svědků ohryzkových" jsem se opravdu nezajímal...díky za vysvětlení.

A jaky to je prosimte reproduktor? O zadnem takovem nevim a treba airpods muzes pres BT pouzivat i s Androidem, ackoliv to nedava moc smysl.

Místní iOvce zase bude obhajovat jabko za každou cenu?

Jen rozporuju nesmysly ktere tu s oblibou neznalek Roob placa... a to nejenom o Apple.Opravdu nevim o BT reproduktoru od Apple... a jestli myslis HomePod a HomePod Mini, tak to je neco uplne jineho, doporucuji si poradne prostudpovat specifikace.

kolko ich robia? 20? a este je aj neopravitelny, co je proti vsetkym pravidlam a v EU zachvilu nebude predajny. Prejde zakon, ze 10 rokov musia umoznit opravu vsetkeho.

Prosimte co to vykladas? BT zarizeni od Apple tj. sluchatka Airpods a Beats bez problemu spraujes i s jinymi zarizenimi nez Apple. To ze to nefunguje tak jednoduse a samozrejme je veci jina

To je moc práce

Jiný náhled. Je to jen výmysl a medvídek mýval není k dispozici.

Zadání by odpovídal jakejkoliv telefon od 1500,- nahoru.. tzn. nejde asi o práci, ale fakt o iPhone... (kdybych v práci řekl, že potřebuju tel. za 20k, tak mě nechají vyšetřit..)

to víš, s xiaomi nejde moc machrovat A třeba takový Galaxy Note10 N970F 8GB/256GB je taky do 20 tisíc a díky S-Pen se na firemní použití může hodit mnohem víc...

note 10 jedine plus a ten je drahej. k mani uz jenom zustatkovy tovar na skladech. u note 20 schvalne skazili (a zrejme sofvarove) fotoaparat. ten bych proto nedoporucil, ze samsung je chumaj. na xda su o tom uz otevrene temy. muzes si pak koupit blbej android za 3000 korun s dobrou baterii a sr.t na to.

Galaxy je už iPhone ? keby ho kúpili ?

jak už tu zaznělo iPhone SE 2020 výkonu je tam na rozdávání

Trochu bych si připlatil za 12 Mini.

aha teď koukám že 12 mini je už za 19k ale tam je menší display než u SE 12 je za 23k to už není o tolik a pokud si pořídí Airtag tak tam je potřeba 11 a výš :) taky uvažuju o upgradu - uvidíme s čím se vytasí 13 - obávám se ale, že toho otravného ligtingu se jen tak nezbaví :)

naopak 12 mini má větší SE 2020 - 4,7" (59 × 104 mm) 12 mini - 5,4" (57 × 125 mm)

"Tel. do 20.000 Kc""Bude vyuzivan hlavne na praci (maily, zpravy...) a obcas nejaka nenarocna hra""Hlavne chci aby byl vykonny""co nejlepe iPhone"pozadavek - telefon "na praci" tedy maily a zpravy a nenarocna hra.. a hlavne aby byl vykonny... a iphone... Tak tenhle gulas si musis rozhodnout sam. Iphone jsou vsechny vykonne dost, takze nevim proc mas tenhle pozadavek.. vykon abys mel na ty zpravy nebo na ty maily ?To si neumis vybrat iphone do 20.000 ? Opravdu je to tak tezky ? Jeste ze si presel na produkty Apple.. s Androidem bys byl totalne bezradnej a zadnej telefon na praci by sis ani koupit nemohl.

Telefon do 20000 a iPhone ? Tak to nebudeš mať problém , najväčší problém budeš mať s výberom farby ?

Hele,jestli pro firemní využití,tak zkus BlackBerry.Tam jejich šifrování narozdíl od Iphone nikdo ještě neprolomil....

BlackBerry - to je ta firma která před lety v podstatě zkrachovala protože nikdo ty jejich skvělý a bezpečný telefony nechtěl ? Jo.. to je naprosto skvělá volba pro někoho kdo má notebook Apple a chce Iphone. Výborná rada

nechtel protoze meli nekvalitne fotoaparaty

iPhone 12 mini 128GB, mám ho a paráda

šel bych buď do 12mini nebo do 11, tam jde do 20k sehnat i 256GB varianta