» Poradna » Počítačové sítě

Technicolor TC7200, svítí, nefunguje ethernet+wifi ntb a mobil(vůbec)

Zdravím,UPC a jejich router máme asi třetím měsícem.Ze začátku jsem měl problém, že se mobil (android) k wifi nepřipojil pokud jsem odněkud přišel (prostě přijdu domu, chci se připojit k wifi a "avoided poor internet connection"). Router stačilo restartovat, a hned se to připojilo.Dneska se mi ale podruhé stalo, že jsem přišel domu, a mobil se nepřipojil + nefungoval internet přes ethernet kabel ("identifikace" > "neznámá síť") a pokud jsem zkusil wifi (mám ntb), tak to se sice připojilo, plný signál, ale web se nenačítal.Jiné ntb ale bylo připojený v pohodě a všechno fungovalo. Zkoušel jsem restarty, update ovladačů v pc, no nakonec to z ničeho nci šlo (nechal jsem to být, seděl jenom, a asi po 5 minutách se pc přes ethernet připojilo). Jenže mobil nic, mobil se nepřipojí už vůbec, ani na pátý restart.Mobil jsem také před pár dny a týdny omylem upustil do vody, umyvadlo, nefungují volume buttons + občas blbne power button, ale jinak všechno jde/šlo (hlavně ta wifi na něm).Kde může být problém? Není třeba vadný router?// mobil jsem nechal připojovat, ale pořád stejná chyba, až jednou se mi to připojilo na nějakou random free open wifi, ale ta hned zase zmizela, takže wifi na mobilu snad jde, ne?! Zkoušel jsem i přes advanced nastavit static připojení, to se sice připojilo, ale ikonka wifi zůstala šedivá a web se nenačítal/// mám Win 8.1Díky moc

Odpovědi na otázku

Nech si vyměnit router, tyhle křápy jsme prostřídali tři, než jeden fungoval normálně.