» Poradna » Programy

Teamviewer problem s grafikov

prosim vas neviete mi povedat co je chyba, ked sa pripojim na pc do roboty, a to z hocijakeho pc cez teamviewer a otvorim mozzilu napr., alebo solidworks, tak sa mi nezobrazuje co je v okne. prosteprogram sa otvori ale nevidim co je v nom.. co to robi? nejake nastavenie? nikto iny z roboty takyto problem nema. http://www.imageworld.sk/images/upayku05bgskcj7uu9... http://www.imageworld.sk/images/96yavevc5kf4edotji...

Odpovědi na otázku

to je jasný.. vždyť to tam nahoře v liště máš napsaný.. Licence zdarma "pouze nekomerční použití" ..Zaplať 25k bez DPH ročně a bude to fungovat jak víno Případně bych zkusil aktualizaci ovladače grafiky na pracovním pc.. to vyde levněji a zřejmě to problém vyřeší..

vsetci pouzivame verziu zdarma a kazdemu to ide okrem mna.. asi tu grafiku aktualizivat skusim. uviidim ci pomoze

Všichni ve firmě na pracovních pc používáte sw který je zdarma jen pro nekomerční použití. A ten Solidworks je taky kradenej ?

solid je original na ten su kupene licencie. akurat team viewer mame free