» Poradna » Programy

Teamviewer Bussines licence

Dobrý den, mám dotaz ohledně teamvieweru. Používáme bussiness licenci, kde by mělo být povoleno 3 zařízení a 1 relace a po "vyčištění" všech PC ze správy zařízení na stránkách teamvieweru mi to pořád hází stejnou chybu: Account login errorBylo dosaženo limitu počtu instalací. Váš aktuální plán umožňuje použití aplikace TeamViewer na omezeném počtu zařízení, kterého jste již dosáhli. Aktualizujte v účtu na plán vyšší úrovně nebo nahraďte aktuální instalaci v nastavení účtu. Chcete-li nahradit instalaci, přihlaste se k účtu na adrese login.teamviewer.com.Děkuji za každou radu, nemám tušení proč by to nemělo fungovat, když vlastně vyhodím veškerá zařízení z trusted device. Jinak používám Windows 11 a chrome :D

Odpovědi na otázku

Proč se neobrátíte na jejich Support?
Při stejné chybě jsem jim psal a oni mi zdarma aktivovali na 10x zařízení.

Očekával jsem, že zde dostanu odpověd rychleji.

Odpoved po 14 minutach od polozeni dotazu je docela rychla.A jestli jste necekal odpoved, ale reseni, pak z povahy veci je zrejme, ze toho docilite jedine pres tu podporu.

Ano nakonec jsem tam tedy napsal a pořád bez odpovědi a řešení, přesně jak jsem očekával... Proto raději na radu chodím sem, sice tu dost lidí ma vždy jen hloupé kecy, ale semtam člověk dokáže poradit. Určitě efektivnější než jejich support.

Jisteze se casto dockate reseni v Poradne. Ale je treba nezapominat na to, ze v mnoha pripadech je ten support stejne nakonec nezbytny.A ono jim netreba jen psat:"+420 2 9618 1419Monday – Friday, 08:00 – 17:00"

Máš pravdu. I přes hloupé kecy se semtam objeví dobrá rada. Jak třeba tady hned ta první od Tomáše : Obrátit se na jejich support.

Tipnul bych, ze myslel "dostanu odpoved tady rychleji nez od supportu TeamVieweru"