» Poradna » Počítačové sítě

Teamspeak3

Dobry den chci se zeptat mám teamspeak a kdyz se chci pripojit na kamaraduv server tak mi to piše server je na cernelistine (blacklist) diky za odpovéď

Odpovědi na otázku

Porušoval hrubým způsobem licenční smlouvu a tak mu bloknuli IP adresu.

No ono tohle je trosicku slozitejsi tema a mnohdy se tohle deje i v pripadech, kdy nikdo smlouvu neporusuje, ma platnou licenci apod. Nejak jim tahle ochranna ficura zlobi. Da se o tom poruznu leccos docist. (Pricemz TS k tomu priustupuje bohuzel dost na pikacu, cehoz stopy jsou bezne k videni i na oficialnim foru.)Netreba byt nejaky TS guru, aby tohle clovek zjistil.