» Poradna » Programy

Teamspeak

Funguje teamspeak na Win 10? Nejde mi totiž naistalovat. Stahoval jsem ho z oficiálních stránek, ale při spuštění instalace mi nejdou potvrdit smluvní podmínky. Okno pro zaškrknutí je neaktivní a nejde do něj kliknout, takže nemůžu pokračovat v instalaci. Zkoušel jsem stahovat 64-bitovou verzi i 32-bitovou verzi ani jedna mi nejde.

Odpovědi na otázku

Normálně funguje, mám ho Win10 64bit, Team Speek3 client, ted nevim asi 32bit, nainstaloval se do program files(x86)