» Poradna » Programy

Teamspeak vs Discord naroky na PC vyhody a nevyhody

Dobry den, muzete mi prosim odpovedet na tuhle otazku Teamspeak vs Discord naroky na PC vyhody a nevyhody?Dekuji

Odpovědi na otázku

Teamspeak jsem nikdy nepoužíval takže k tomu ti moc nepovím, ale na discordu se mi líbí, že má klienty na všechny potřebné systémy (windows, linux, mac, android, iphone), ale má k dispozici i plně funkční webové rozhraní, takže se na něj můžeš připojit i třeba ze školního PC kde nemůžeš nic instalovat, ale je tam webový prohlížeč.Jako další výhodu vidím v tom, že nepotřebuješ "server", neboť se ti automaticky zakládá na serverech discordu, takže nemusíš nikde hledat nebo platit nějaký TS hosting apod.

Je to vicemene jedno. TS v zakladu poskytuje hlasove funkce, kdezto Discord ma dost ruznych ficur navic.Dulezite otazky jsou dve:- co presne ocekavate? (tj. jde o ten hlas, nebo jde o fikoviny navic)- Vase (herni?) komunita preferuje ktery z nich? (je treba jit s proudem..)