» Poradna » Programy

Teamspeak 3,problém se spuštěním

Zdravím. Potřeboval bych pomoci s opravdu pro mě důležitým problémem. Jedná se o error na Teamspeaku 3. Když ho nainstaluju a pak se snažím ho spustit,tak mi to napíše: "Program nelze spustit,protože v počítači chybí api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu." Když to reinstaluji,tak se to i tak objevuje poté a když ten tzv "api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll" Vložím do složky s tskem,nebo do systemu32,tak to napíše tohle: "Vstupní bod procedury ucrtbase.terminate se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll nalézt." No pak jsem hledal na internetu a tam říkají,že mám nainstalovat Microsoft Visual C++.....:)... Vždy mi ukazuje že je v pohodě nainstalovaný a pak to stejně nejede.. Reinstaloval jsem to Microsoft Visual C++ asi 4 krát...Prosím někdo zkušený pomožte mi,budu vám vděčný. :/Můj PC:Windows 7 Ultimate 32 bit

Odpovědi na otázku

Tak jsem to nakonec vyřešil! :D Musíte si nainstalovat windows update, a poté si nainstalovat Service Pack 1. A boom jede to :D