» Poradna » Programy

Teamspeak 3, stereo mix + mikrofon

Dobrý den, potřeboval bych poradit s Teamspeakem 3. Jak mám udělat aby šlo slyšet co říkám a kdybych u toho měl puštěné písničky tak nahlas aby je mikrofon zaznamenal aby šly slyšet i ony.. stereomix mám zaplý, ale když dám mikrofon skoro k reprákům tak to nejde prostě slyšet žádnej zvuk z reproduktorů.. asi to něco blokuje.. mám win 7

Odpovědi na otázku

Blokuje to funkce v nastavení TeamSpeaku, neboť všelijaké ozvěny a dunění z reproduktorů je obvykle nežádoucí a lidem na druhé straně to bývá velmi nepříjemné. Že máš stereo mix zapnutý, je celkem irelevantní -- už jen z toho důvodu, že v TeamSpeaku můžeš pro záznam vybrat jen jedno zařízení, tzn. buď mikrofon, nebo stereo mix.Pochopitelně existují programy (např. Virtual Audio Cable), které ti umožní jedno nebo více fyzických zařízení (mikrofon + stereo mix) opakovat a přeposílat do nového (virtuálního), které pro záznam v TeamSpeaku vybereš.