» Poradna » Programy

Teamspeak 3 server a jeho záloha

Ahoj , nainstaloval jsem si teamspeak3 server na vlastním pc pod win10 a chtěl bych ho přesunot na druhé pc na kterém by mohl jet nonstop , ale nevím jak mám udělat zálohu a přesunutí do druhého pc . poradí mi někdo ?

Odpovědi na otázku

kedze u mna google nemal vypadok, tak mi poradil,ze bud by som mal skopirovat subor ts3server.sqlitedb alebo spravit novu instalaciu a prekopirovat subory z jedneho pc na druhy.

vyzkouším ještě jednou, ráno mi to nešlo . a ještě jeden dotaz . někde jsem zašantročil všechny klíče a hesla pro server admina , dají se někde opětovně dohledat ?

iny sposob nie je, ako ten co som nasiel. Co sa tyka hesla pre admina, tak mi prekvapivo poradil google a dal mi tento link:https://support.teamspeakusa.com/knowledgebase/article/Vie... Tam si najdes sposom ako resetnut adminovske heslo. Alebo sa skus pozriet do suboru ts3server.ini

díky , heslo a token už jsem našel ,ale server prostě nerozjedu na druhým pc

A co vsetko si vyskusal? Nainstalovat novy server, stopnu servisy a potom prekopirovat databazu alebo vsetky subory, pozriet logy kde je problem?