» Poradna » Programy

Teamspeak 3 .dll error

Dobrý den včera jsem seskládal nový počítač a nainstaloval na něj čistý systém. Chtěl jsem si tam nainstalovat Teamspeak3 (komunikační program) ale když ho chci spustit tak mi vyskočí error. viz: ts3client_win64.exe systémová chybaProgram nelze spustit,protože v počítači chybí api-ms-win-crt runtime-l1-1-0.dll. Pokuste se tento problém vyřešit přeinstalací programu.Naistaloval jsem všechny windows updates a všechny verze c++. A pořád nic. Děkuji předem každýmu kdo mi odpoví a pokusí se mi pomoct.Konfigurace PC:CPU: AMD FX8320EGPU: GTX 1050Ram: 8GB DDR3MB:ASRock 970A-G/3.1OS:Win 8.1 64bit

Odpovědi na otázku

Nainstaluj Visual C++ Redistributable

Naistaloval jsem všechny windows updates a všechny verze c++ !!

A?

Tento program musíš stáhnout a nainstalovat do sistémového disku, jinak se program nespustí

Dobry den,chtel jsem se zeptat jestli se vam povedlo opravit tuhle chybu protoze mam stejny problem predem dekuji za odpoved Ahanek@seznam.cz

Dobrý den po reinstalu pc jsem si naistaloval tsko a pokaždé mi to hodí chybu api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll když jsem stáhl aktualizace na Visual C++ Redistributable tak mi to stále nejde pokud se někomu něco podobného stalo prosím o pomoc jak to opravit díky