» Poradna » Programy

Team Viewer schopnosti

Zdravím všechny, řeším dnes velmi podivný problém. Včera jsem známému odvirovával počítač přes Team Viewer 8 a pravděpodobně se několik virů z jeho strany poslalo i mne. Co jsem se dočítal, tak nová verze Team Viewera posílá kromě obrazu i zvuk a když se zkopíruje text, tak se uloží do paměti RAM i mě + má dokonce schopnost posílat soubory.Vir nebo co to je mi totálně zdevastoval systém, vymazal Windows update, který nejde nahodit přes CMD ani programem od microsoftu Fix-it, nefunguje ani CMD opraovvací funkce SFC /SCANNOW, dále zablokoval antivirus MSE, který nelze zapnout ani odinstalovat a dokonce nefungují ani systémové nástroje jako jsou defragmentace disku, obnovení systému a pod.Proto se obracím s dotazem sem a chtěl bych se zeptat zda-li se něco podobného stalo i Vám. Počítač jsem den před spojením se známým projížděl pravidelnou kontrolou (antivirem a eset online scannerem) , která nic nenašla a vše jelo jak má, teprve až po spojení a následném zapnutí počítače následující den se projevily tyto problémy.Btw. jsem připraven na formát systému a mám vše zazálohované, takže to naštěstí taková škoda není, jenom mne to překvapilo a

Odpovědi na otázku

Chcete výsledky Combofixu někam poslat?

staci tady nakopirovat, pripadne na nekde jako edisk a podobne

dle me vypada v poho, mozna pro jistotu pustit jeste jednou a pripadne predem pustit i http://sourceforge.net/projects/hjt/

O to právě jde, systém stále běží jak má, ale nejsou k dispozici právě funkce, které jsem uvedl v dotazu (windows update, antivirus, systémové nástroje, ...) .

ani po te, co se projelo system nejdou zapnout?